4 najciekawsze strony internetowe o modzie

Portali zgłębiających temat mody jest mnóstwo, warto jednak wybrać wśród nich kilka takich, które zainteresują nas najbardziej i z których czerpać będziemy niezbędną, związaną z modą wiedzę. Niniejszy artykuł prezentuje cztery subiektywnie najciekawsze, najlepiej zatem zapoznać się z nimi na własną rękę i zastanowić się, czy dana struktura serwisu odpowiada naszym wymaganiom.

Moda jest dziś niezwykle ważną częścią codziennego życia wielu kobiet i mężczyzn. Zwracamy dużą uwagę na to, co ubieramy, starając się dopasować nasz strój do sytuacji oraz panujących trendów. Spora ilość stron internetowych o tematyce modowej pozwala nam z kolei śledzić na bieżąco wszelkie stylowe nowinki i starać się im sprostać w tworzeniu własnych stylizacji. Takie serwisy potrafią być prawdziwą kopalnią pomysłów, warto jest więc się z nimi zapoznać bliżej.

Stylistka

Jedną z najbardziej znanych, poświęconych modzie stron jest Stylistka.pl, na której odnajdziemy wszelkie najświeższe trendy. Odkryjemy tu zresztą nie tylko największe modowe hity, ale i to, co najmodniejsze i najbardziej na czasie również w kwestii urody. Zajrzeć możemy na ranking preparatów pielęgnacyjnych, nowości kosmetyczne, poczytać można także o pielęgnacji, wizażu i dietetyce. Jeżeli z kolei chodzi o modę, odnajdziemy tu najnowsze kolekcje najznamienitszych marek, porady stylistki, trendy, według których ubierają się znani i lubiani celebryci. Zakładając z kolei własne konto, będziemy mieć dostęp do forum, możliwość kupowania ubrań, wystawianych przez innych użytkowników portalu lub sprzedawania własnych, a także prezentowania swoich stylizacji oraz oglądania tych, którymi chwalą się inne szafiarki.

Make Life Easier

Make Life Easier to serwis, który powstał na bazie bloga, z czasem urósł jednak do rangi prawowitego serwisu modowego, na którym znaleźć można zarówno najświeższe stylizacje prowadzącej go Katarzyny Tusk, opisy kolekcji przeróżnych projektantów, najnowsze trendy i hity bieżących sezonów, modę prosto z ulicy, wywiady z innymi, znanymi w polskiej blogosferze szafiarkami, jak również porady dotyczące urody, zdrowego stylu życia, wystroju wnętrz i kulinariów. Przejrzysty, przyjemny interfejs strony pozwala na łatwą lokalizację ciekawiących nas wątków i spędzenie kilku miłych chwil w towarzystwie przyjaznych autorek serwisu.

Zeberka

W serwisie Zeberka.pl znajdziemy wszelkie najnowsze trendy w modzie i makijażu, począwszy od kolekcji światowych i rodzimych projektantów, poprzez nowinki kosmetyczne, stylizacje oraz porady zdrowotne i urodowe. Przeczytamy tam artykuły dotyczące świata blogerek modowych, modelek, gwiazd. Odkryjemy ich sposoby dbania o swoje ciało i doboru odpowiednich strojów. Przejrzymy ciekawe galerie, a rejestrując się na serwisie, będziemy mieli możliwość skorzystania również z jego forum i wraz z innymi użytkowniczkami rozmawiać na tematy związane z mogą i urodą.

Domodi

Serwis Domodi.pl powstał z myślą o ułatwieniu nam zakupów, tworząc swego rodzaju przeglądarkę i porównywarkę dostępnych w sieci ubrań i przekierowując zainteresowane osoby do sklepów, oferujących interesujące ich produkty. Oprócz tak przystępnej pomocy w wyszukiwaniu najbardziej interesujących ubrań i akcesoriów, prezentuje jednak również mnóstwo niezwykle przydatnych inspiracji: stylizacji blogerek modowych, które udostępniają tam swoje zdjęcia, a także profesjonalnie przygotowanych zestawów, które można wykorzystać zarówno przy zakupach, jak i przy codziennym wybieraniu garderoby. Portal oferuje ponadto sporo interesujących konkursów, w których nagrodami głównymi są zazwyczaj znajdujące się tam ubrania oraz kosmetyki.

1 comment

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.