Jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny?

Para jadąca rowerem

Wielu z nas przez sporą część życia próbuje się dowiedzieć, w jaki sposób skutecznie wzbudzić zainteresowanie dziewczyny. Zdobywanie tego doświadczenia przez większość czasu polega przede wszystkim na robieniu z siebie idioty i skreślaniu z listy kolejnych złotych sposobów, które znaleźliśmy w zagranicznych poradnikach uwodzenia. Mogę Wam powiedzieć jedno – wyrzućcie je do kosza. Poniżej kilka rad, które uratują wam tyłek.

Uważaj na to, co mówisz

Przeglądając zagraniczne poradniki pick-upu możemy się dowiedzieć, że istnieje sporo metod, dzięki którym w kilka minut można przekonać dziewczynę do siebie i sprawić, że zacznie nas pragnąć. Można znaleźć tam również masę informacji na temat programowania neurolingwistycznego.

zobacz także:  Jak skutecznie poderwać dziewczynę z klasy?

Powiem Wam jedno – neurolingwistyka to trudna dziedzina nauki, a osoby, które starają się ją wykorzystać do podrywania dziewczyn, najczęściej nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Używając cały czas schematów językowych z seksualnymi podtekstami wcale nie sprawiasz, że kobieta ma ochotę pójść z Tobą do łóżka. Sprawiasz jedynie, że uznaje Cię za idiotę. No, chyba, że jej zdaniem jesteś uroczy – wtedy wygrałeś życie i możesz mówić prawie wszystko. Nie myśl jednak, że to dzięki tym cennym wskazówkom z podręczników.

Bądź silny, ale nie bądź chamem

Bardzo często słyszę, że facet ma być twardy, ma rządzić, dominować w związku i nie okazywać emocji. Zaraz potem dowiaduję się, że ma być wrażliwy, czuły i powinien wysłuchiwać nawet godzinami narzekań swojej ukochanej. Jak zwykle najlepszy jest złoty środek. Żadna z tych skrajności nie jest warta pięciu groszy. Kobiety lubią mężczyzn zaradnych, którzy potrafią przede wszystkim zadbać o siebie i mama nie prasuje im koszuli. Większość ludzi, niezależnie od płci, nie lubi jednak być poniżana ani traktowana przedmiotowo. Nie traktuj tak więc kobiety, która wzbudziła Twoje zainteresowanie.

zobacz także:  Jak zainteresować sobą faceta - poradnik flirtu

Pokaż swoje zainteresowania

Aby zdobyć uwagę kobiety musisz być interesujący sam w sobie. Nie możesz być po prostu kimś kompletnie szarym, kto nie posiada żadnych zainteresowań, a jego super mocą jest jedzenie i spanie. Zanim zaczniesz szukać dziewczyny, zajmij się najpierw sobą, znajdź swoją pasję, bądź w tym dobry. Dopiero kiedy będziesz w jakiś sposób spełniony, zacznij szukać dziewczyny. Będziesz miał wtedy coś do powiedzenia, a to niezwykle ważna umiejętność. Najgorsze wrażenie, jakie możesz bowiem wywrzeć, to wrażenie nudziarza. Lepiej, jeśli jesteś gburem, chamem niż jeśli jesteś nudny.

Nie zrażaj się

Jak już wspomniałem na początku, większość czasu spędzamy przede wszystkim na robieniu z siebie idioty. Jeśli Ci się to zdarzyło, nie przejmuj się, wyciągnij wnioski i po prostu walcz dalej. Wielu mężczyzn kroczyło po drodze, po której Ty kroczysz i każdy kiedyś dostał z liścia w twarz. Jeśli Tobie się to jeszcze nie zdarzyło, to szansa na to wynosi – zdaniem amerykańskich naukowców – 99%.

zobacz także:  Jak skutecznie poderwać dziewczynę z klasy?

1 comment

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.