Meble dla osób lubiących kwiaty

Meble w kwiaty

Motywy kwiatowe są coraz częściej wybierane w aranżacjach wnętrz. Ostatnio sporą popularnością cieszą się soczyste maki czy tulipany. Takie rozwiązanie często stosują osoby, które nie lubią nudy, albo mają od lat urządzone tak samo mieszkanie i chcą je chociaż w delikatny sposób przełamać. Zastosowań motywu kwiatów jest kilka. Jak ubogacić więc nimi swoje mieszkanie?

Meble w kwiaty

Sporo mebli w kwiaty znajdziemy na Homebook.pl. Ten motyw jest często spotykany na sofach. Kwiaty większe, kwiaty mniejsze, każde wyglądają dobrze. Które z nich wybrać? To zależy od tego, jaki wystrój panuje w danym pomieszczeniu. Kiedy na ścianach mamy wzorzyste tapety lepiej zrezygnować z kwiatów lub zastosować te duże.

Meble w kwiaty

Kwiaty u dzieci

W dziecięcych pokojach często na meblach pojawiają się różne motywy. Bohaterowie z bajek, świecące gwiazdki, ale też kwiaty, to elementy najczęściej spotykane. Zdarza się, że są ze sobą połączone. Na przykład meble z Pszczółką Mają na pewno będą miały również kwiaty, co w tym przypadku jest dosyć oczywiste.

Kwiaty w pokoju dziecka

Okleiny z motywem kwiatowym

Kiedy szkoda nam wyrzucać mebli czy jesteśmy do nich w szczególny sposób przywiązani, a jednak chcemy coś w końcu zmienić, dobre będzie użycie oklein. Teraz większość z nich wygląda tak realistycznie, że nikt nie zauważy, jaki trik zastosowaliśmy. Motywów jest nieskończona ilość. Znajdziemy wśród nich z pewnością każde kwiaty, jakimi chcemy ozdobić nasze meble.

Meble w kwiaty

Dodatki w kwiaty

Kiedy nie jesteśmy na tyle odważni, żeby zafundować sobie kanapę z kwiatem możemy urozmaicić nasze mieszkanie czy dom różnymi dodatkami w kwiaty. Obrusy, zasłony, narzuty, pojemniki na różne rzeczy, poduszki, obrazy… Gadżetów z tym motywem jest naprawdę wiele. To, na jakie się zdecydujemy, zależy już od nas samych i od tego, czy faktycznie będą one pasowały do naszego wnętrza.

Poduszki w kwiaty

Kwiaty na ścianach

Od kilku lat coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z szablonów. Często można spotkać motywy właśnie kwiatów na ścianach. Zazwyczaj maluje się je w kontrastowym kolorze, żeby były widoczne na kolorowej ścianie. Jeśli mamy uzdolnienia plastyczne możemy takie kwiaty sami namalować. Osoby nam odwiedzające na pewno to zauważą i nie będą mogły wyjść z podziwu. W dodatku, kiedy ten motyw nam się znudzi wystarczy go po prostu zamalować i zrealizować swój najnowszy pomysł.

Motyw kwiatów

A może po prostu kwiaty?

Jeśli ktoś lubi motyw roślin może lepiej niech zdecyduje się na kwiaty w donicach? W niesamowity sposób ożywiają one pomieszczenie. Do tego, możemy wybrać oryginalne donice, albo skrzynki, które będą pasowały do wystroju. Wiosną czy latem możemy zagospodarować balkon i zrobić w nim mały ogródek, w którym będziemy mogli wypocząć po ciężkim dniu pracy. Pomysłów na kwiaty w naszym mieszkaniu jest bardzo dużo, który z nich najbardziej przypadnie nam do gustu to już zależy od nas samych i od stylu, który króluje w naszym M.

Kwiaty w salonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.