Najwięksi dystrybutorzy farb i lakierów w Polsce

Pędzel na palecie barw

Rynek materiałów budowlanych z roku na rok coraz prężniej się rozwija, a to skutkuje rosnącą liczbą otwieranych hurtowni czy sklepów z tego typu produktami. Tak jest między innymi z farbami i lakierami do domu i przemysłu, które można kupić właściwie w każdym mieście w Polsce. Z oferty których dystrybutorów farb i lakierów warto skorzystać?

Polifarb Gliwice

Dystrybutor farb i lakierów Polifarb Gliwice (http://polifarb-gliwice.pl/) to przykład dużego lokalnego dystrybutora w Polsce Południowej, który swoje hurtownie i sklepy ma także w innych województwach, takich jak mazowieckie, lubuskie, wielkopolskie czy pomorskie. Można więc powiedzieć, że Polifarb Gliwice działa na terenie całego kraju. W ofercie tego dystrybutora można znaleźć farby, zarówno do domu, jak i do przemysłu, a także lakiery. Polifarb Gliwice oferuje szereg farb antykorozyjnych, zarówno akrylowych, alkidowych, epoksydowych, silikonowych itd.,farb do oznakowań dróg, renowacji samochodowej, farb specjalnych, a także inne produkty jak proszki, surowce, barwniki, pigmenty. Znaczną część asortymentu stanowią także farby do zastosowania w domu, od ścian, po elewacje.

Siedziba Polifarb Gliwice znajduje się, jak sama nazwa wskazuje, w Gliwicach w województwie śląskim, przy ulicy Chorzowskiej 44b.

Domex24

Domex24 istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Działa głównie na terenie Małopolski i jest jednym z największych dystrybutorów z tym regionie. Domex24 zajmuje się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną, a w swojej ofercie ma wiele materiałów budowlanych. Oprócz różnego rodzaju farb, emalii i lakierów, asortyment obejmuje także kleje, akcesoria malarskie, rozcieńczalniki, piany, silikony, masy szpachlowe, tynki, wełny mineralne, styropiany, a także materiały do suchej zabudowy (płyty G-K, profile, wkręty, kołki, gładzie, gipsy).

Główna siedziba firmy Domex24 znajduje się w Tarnowie w województwie małopolskim, przy ulicy Kochanowskiego 43.

Farbex

Farbex to firma, która powstała blisko 30 lat temu. Zajmuje się ona dystrybucją farb i lakierów, ale nie tylko. W ofercie znaleźć można także glazurę, terakotę i inne materiały budowlane takie jak akcesoria do malowania, uszczelniacze, kotwy, grunty, zaprawy, a także różnego rodzaju produkty do domu i ogrodu. Farbex zajmuje się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną. Zakupy można u nich zrobić online, przez telefon lub w jednej z hurtowni.

Siedziba główna Farbexu znajduje się w Ciechanowie w województwie mazowieckim, przy ulicy Pułtuskiej 63.

Heban

Heban to krakowska firma, która powstała w 1990 roku. Zajmuje się ona dystrybucją materiałów wykończeniowych, a sprzedaż kierowana jest zarówno firm, jak i do klientów indywidualnych. Hurtownia Heban wyróżnia się doświadczeniem, wiedzą i kompleksową obsługą każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się głównie farby i lakiery, a także płytki, drzwi, podłogi, docieplenia i narzędzia budowlane.

Firma Heban znajduje się w Krakowie przy ulicy Kosocickiej 7.

1 comment

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.