Jak adorować kobietę? Przepis na szczęśliwy związek

Przytulająca się para ludzi

Każda kobieta lubi być adorowana. Każda bez wyjątku. Gdy jest się na początku związku, z adoracją raczej nie ma problemu, mężczyźni chcą się przypodobać kobiecie, przyciągnąć ją do siebie, jednak potem, gdy związek staje się poważniejszy, a zwłaszcza będąc już po ślubie wszystko się zmienia. Kobieta została już zdobyta, więc po co się więcej męczyć? To jest błąd, kobieta potrzebuje adoracji, niezależnie od typu związku, stażu oraz wieku.

Czym jest adoracja?

Kupowanie prezentów małych i dużych, wspólne spacery i wyjazdy weekendowe, wakacyjne, okazjonalne, piękne słowa. Wszystko po to, by być razem i cieszyć się swoim towarzystwem. Kobiety przede wszystkim odbierają takie zachowanie jako potwierdzające ich wartość. Wiedzą, że są ważne, kochane, że ktoś dla nich stara. Gdy więc po pewnym czasie wszystkie te tak ważne aspekty zanikają, kobieta zaczyna czuć się gorzej, czuje, że traci na wartości i uważa, że mężczyzna, który ponoć tak bardzo ją kochał, przestał odwzajemniać jej uczucia, co jest dla nich ogromnym ciosem, nawet jeżeli ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Przyczyny problemów w związku

Gdy jest się ze sobą już dłuższy czas pewne rzeczy ulegają zmianom. Mężczyźni osiągnęli już swój cel – zdobyli kobietę i uznają, że więcej nie muszą robić, a to jest błąd. Kobieta często również nie jest tu bez winy. Na początku związku bardzo o siebie dbała, chcąc wyglądać jak najpiękniej dla ukochanego, natomiast po ślubie, idąc za przykładem męża wychodzi z założenia, że już nie musi. Te dwie rzeczy najczęściej odpowiadają za psucie późniejszych relacji, a przecież nie o to powinno chodzić. To jednak nie zmienia faktu, że kobieta adorowana, z pewnością będzie chciała bardziej o siebie zadbać, by dalej podobać się swojemu mężczyźnie. Słowa, drobne uwagi, dostrzeżenie i docenienie działa budująco i o tym powinno się pamiętać.

Kobieta trzymająca kwiat

Jak adorować?

Żeby adorować kobietę, naprawdę nie potrzeba wiele. Każda kobieta uwielbia prezenty, nawet te naprawdę drobne. Podarowanie kwiatów, nawet bez okazji pokazuje jej, jak bardzo ci na niej zależy, jak bardzo jest ważna i że zasługuje na kwiaty, które są potwierdzeniem twojego uczucia. Drobne upominki, jakaś biżuteria od czasu do czasu, albo inny prezent, w zależności od upodobań partnerki z pewnością ją ucieszy. Skoro wydajesz na nią pieniądze, to znaczy, że jest tego warta. Nie chodzi tu oczywiście za zasypywaniem prezentami, które mają nam „kupić” kobietę, a faktem pokazania jej wartości jaką dla nas reprezentuje. Jednak to nie tylko materialne aspekty są tu ważne, liczą się także słowa i czyny, które są potwierdzeniem naszego uczucia oraz zamiarów względem ukochanej.

Wzajemne relacje

O tym, jak adoruje nas mężczyzna i czy w ogóle to robi, także w dużym stopniu zależy od nas. Warto czasem o siebie zadbać i postarać się o to, by nasz ukochany nas dostrzegł i to z tej lepszej strony. O związek trzeba dbać zawsze, nawet po ślubie. Partnerzy powinni znajdować dla siebie czas, rozmawiać ze sobą, postarać się o to, by ich życie nie stało się zbyt rutynowe. Warto czasem wracać do początków swojej znajomości, chodzić na spacery i w stare, znajome miejsca, które kiedyś dla nas coś znaczyły. To, w połączeniu z adoracją, z pewnością da szczęśliwy związek.

6 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.