Trzy sprawdzone sposoby na smsowanie z dziewczyną

Kobieta z komórką w dłoni

Pewnie nie jeden facet znalazł się w sytuacji, w której nie wiedział, jak ma się zachować. Mowa tu oczywiście o relacjach damsko-męskich. Wiele osób po zawarciu nowej znajomości, początkowo poznaje się za pomocą poczty elektronicznej, portali społecznościowych, bądź SMS-ów. Co napisać, by zyskać zainteresowanie? Podpowiadamy, jak SMS-ować z dziewczyną, by maksymalnie zwiększyć u niej swe szanse.

Siła wiadomości tekstowej

Ostatnie czasy to doba błyskawicznej komunikacji SMS. Wiele osób woli napisać, niż porozmawiać przez telefon, dlatego też blisko cztery miliardy osób codziennie wysyła wiadomości tekstowe. Jeśli więc już uda Ci się zdobyć numer atrakcyjnej dziewczyny, nie zwlekaj, tylko wyślij jej SMS-a! Wbrew różnym teoriom, wiadomości te potrafią zdziałać wiele dobrego dla rozwoju Twojej znajomości z kobietą. Przede wszystkim zapewniają dużą dawkę dobrego humoru, niwelują poczucie obcości, intrygują i wytwarzają aurę tajemniczości, swego rodzaju konspirację. Potrafią sprawić, że jeszcze przed tak długo oczekiwanym spotkaniem z Tobą, dziewczyna będzie wyluzowana i nakręcona, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Uważaj na to, co piszesz!

Jednakże jest i druga strona medalu – nieodpowiednie SMS-y mogą Cię również pogrążyć i sprawić, że zupełnie stracisz w oczach swojej wybranki. Zanim więc wyślesz do niej wiadomość, zwróć uwagę na kilka istotnych czynników, które znacząco zmniejszą prawdopodobieństwo nieprzyjemnej wpadki oraz sprawi, że tak rozpoczęta znajomość może zaowocować. Jaki SMS wywrze na niej największe wrażenie?

Poprawna pisownia to podstawa

Współczesny język pisany, w szczególności ten służący do komunikacji tekstowej, jest wciąż na nowo przerabiany i modyfikowany. Powstało wiele skrótów, jak chociażby słynne „lol”, co nie znaczy, że za każdym razem musisz ich używać. Kobiety przykładają ogromną wagę do detali, dlatego zadbaj o to, by Twoje wiadomości były wolne od błędów ortograficznych i przejęzyczeń. Nie znaczy to, że musisz pisać wierszem, niczym Mickiewicz, czy stosować język oficjalny, rodem z urzędu. Śmiało możesz zatem stosować emotikony, które zmieniają wagę i brzmienie niektórych zdań, a ponadto zapewniają dużą dawkę humoru.

Zaintryguj ją

Pisząc z dziewczyną spraw, by zaczęła interesować się Tobą i Twoim życiem. Możesz to osiągnąć poprzez zadawania jej pytań i wprowadzenie co do swojej osoby aury tajemniczości. Nie opowiadaj więc zbyt wiele o sobie, poczekaj, aż to ona sama zacznie zadawać pytania i zainteresuje się Tobą. Odpowiadając na nie, nie mów wszystkiego od razu, tak jakbyś tylko czekał na to, aż zada Ci tak długo oczekiwane pytanie. Ponadto nie pytaj się jej co o Tobie myśli, czy jej się podobasz itp., gdyż możesz tym zepsuć całą, tak długo budowaną relację.

Brak emocjonalnych wyznań

Musisz wiedzieć, że SMS-y na pewno nie służą do wyznawania uczuć i mówienia o swoich głęboko skrywanych emocjach. Jeśli chcesz powiedzieć dziewczynie, że Ci na niej zależy, że ją kochasz oraz przekazać wszelkie inne emocjonalne wyznania, to po prostu powiedz jej to prosto w oczy, bez owijania w bawełnę. Wyznawanie uczuć przez telefon jest infantylne i świadczy jedynie o Twojej desperacji i braku odwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.