Wiemy dlaczego mężczyźni kochają zołzy!

Kobieta i mężczyzna

Nie dalej, jak kilkanaście lat temu, idealną kandydatką na żonę była kobieta szczera, uczciwa, uczynna, całkowicie angażująca się w związek i w wychowywanie dzieci. Dziś uległo to diametralnej zmianie i faceci porzucają tego typu kobiety dla ich niezależnych, pewnych siebie i niedostępnych rywalek. Podpowiadamy, co w sobie ma prawdziwa zołza i dlaczego faceci ją kochają.

Jakimi cechami odznaczają się prawdziwe zołzy? Dlaczego mężczyźni tak za nimi szaleją? Co jest w nich takiego, że nie da się przejść obok obojętnie? Z pewnością niejedną osobę to zastanawiało. Warto się dowiedzieć, co i jak.

Kobieta nie do końca idealna?

Kobiety są przekonane, że we wszystkim powinny przejawiać perfekcję – być piękne, mądre, wykształcone, miłe, uczynne, umieć znakomicie gotować i zawsze być na skinienie swojego faceta. Jednakże żaden z nich nie szuka kobiety idealnej, która wręcz przytłoczy go swymi zaletami i sprawi, że w końcu powieje nudą.

Ponadto większość pań jest gotowych całkowicie poświęcić się dla swojego faceta – rezygnują dla niego ze spotkań z przyjaciółkami, wyjściem do kina, rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Ich partner ma świadomość tego, że kobieta jest na każde jego zawołanie, przestaje więc o nią zabiegać, nie stara się tak, jak dotychczas.

Im bardziej kobieta jest „dostępna”, tym szybciej znudzi się partnerowi, dla mężczyzn bardziej atrakcyjne są kobiety nieuchwytne, niedostępne, „trudne do zdobycia”. Nie trzeba być od razu stuprocentową zołzą, warto jednak zastosować kilka sztuczek, które poprawią relacje z partnerem i sprawią, że kobieta zawsze będzie dla niego intrygująca i atrakcyjna.

Niezależność

Zołza to przede wszystkim kobieta wyrafinowana i niezależna. Nie chodzi tu jednak o to, żeby na siłę zmieniać się w nieustępliwą jędzę, której żaden facet nie będzie w stanie zdobyć, a co dopiero z nią wytrzymać. Należy więc zachować równowagę. Ważne jest, żeby kobieta posiadała własne zdanie, ponieważ panie, które zgadzają się z każdym na każdy temat, nie cieszą się zbyt dużym uznaniem. Mężczyźni cenią szczerość – wybierają więc kobiety, które otwarcie mówią o swoich odczuciach i robią tylko to, na co naprawdę mają ochotę, takie, które nigdy nie przestają być sobą.

Tajemniczość

Przy zawieraniu nowej znajomości ważne jest, by nie odkrywać od razu wszystkich kart. Nic nie sprawia większej frajdy mężczyźnie, niż stopniowe poznawanie partnerki, doszukiwanie się coraz nowych zalet, wyłapywanie poszczególnych cech charakteru itp. Najbardziej atrakcyjna kobieta to ta, której nie daje się rozszyfrować do końca, jej tajemniczość więc jest jedną z najskuteczniejszych metod uwodzenia.

Niewinny flirt

Nic tak nie działa na faceta, jak odrobina zazdrości, czasami warto więc dać mu ku temu powodu. Niewinny flirt sprawi, że mężczyzna wyczuje zagrożenie i od razu bardziej zacznie się starać. Ponadto w końcu doceni urodę i wyjątkowość partnerki, obok której większość mężczyzn nie będzie w stanie przejść obojętnie. Oczywiście, jak w każdym przypadku należy zachować umiar, gdyż zbyt duża frywolność może stać się przyczyną rozstania, a przecież nie o to nam chodzi.

2 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.