Co robić gdy dziewczyna się nudzi? Znasz ten problem?

Kobieta i mężczyzna, którzy się przytulają

Dla każdego z nas początek związku jest czasem niezwykłym. Zauroczeni, zakochani, spędzamy ze sobą jak najwięcej czasu, poznajemy się i wyjątkowo czujemy się w swoim towarzystwie. Co jednak zrobić, gdy nasz związek trwa już dłuższy czas i mamy wrażenie, że nasza dziewczyna jest znudzona naszym towarzystwem? Jak wypełnić jej czas? Podpowiadamy, co robić.

To czas, w którym najbardziej przyziemne czynności wykonywane razem są wyjątkowe i cieszymy się, że możemy każdą chwilę spędzić z ukochaną osobą, jednak nie zawsze tak może być i dlatego dobrze jest wiedzieć, jak urozmaicić czas drugiej połówce.

Nuda w związku to spore zagrożenie

Kiedy kolejny weekend spędzasz z dziewczyną przed telewizorem, nie dziw się, że czuje się znudzona, a wasz związek dopadła rutyna. Ileż razy może oglądać z Tobą mecz, bądź film, który zupełnie jej nie interesuje, a ogląda go tylko dlatego, że to jeden z Twoich ulubionych… Pewnie nieobca Ci też jest sytuacja, w której Twoja wybranka traktuje cotygodniowe spotkania jako swego rodzaju obowiązek, coś, co musicie robić regularnie co tydzień, bez większej satysfakcji, z przyzwyczajenia i przywiązania.

Jeśli opisane sytuacje znane Ci są z autopsji, koniecznie musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, by zapobiec rozpadowi związku, bo przecież Ci na nim zależy. Zadbaj więc o rozrywkę swojej ukochanej, jej samorealizację i spraw, by już więcej się nie nudziła.

Przełam rutynę

Na początku zmień swoje dotychczasowe przyzwyczajenie i dostarcz wam obojgu nowych wrażeń. Rusz więc tyłek z kanapy i zabierz dziewczynę na romantyczny weekend we dwoje, spontaniczną wycieczkę po Polsce, przejażdżkę rowerową, bądź po prostu zwykły spacer. Idealnym dopełnieniem będzie romantyczna kolacja przy świecach, która z pewnością przełamie rutynę i wprawi was oboje w cudowny nastrój.

Czy macie wspólne hobby?

Z pewnością posiadacie jakieś wspólne zainteresowania i coś, co oboje uwielbiacie robić. Możecie wybrać się na basen, łyżwy, czy zapisać na kurs tańca, który już od tak dawna odkładacie. Wspólne rozwijanie pasji jeszcze bardziej zbliży was do siebie i sprawi, że na pewno nie będziecie się nudzić. Jak już udowodniono naukowo – partnerzy, którzy posiadają te same zainteresowania, tworzą o wiele bardziej udane, stabilne związki.

Pomoc w samorealizacji

Nauczcie się spędzać także czas w pojedynkę i wykorzystajcie go na spełnianie swoich marzeń i zaspakajanie ambicji. Jeśli więc Twoja dziewczyna od dawna szuka wymarzonej pracy – nie zwlekaj i zrób wszystko, by pomóc jej osiągnąć założony cel. Być może nie będzie już miała dla Ciebie tyle czasu, co do tej pory, ale za to będzie szczęśliwsza, spełniona i na pewno nie będzie narzekała na nudę, co z pewnością wyjdzie na korzyść waszemu związkowi.

1 comment

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.