Odzyskiwanie haseł z FB. Jak odzyskać konto na FB bez maila i telefonu?

jak odzyskac konto na fb

Z serwisu Facebook codziennie korzystają ludzie na całym świecie. Dla ułatwienia wielu z nich ma zapamiętane dane do logowania w przeglądarce. Co, jeśli dawno nie korzystałeś z tej strony i nie pamiętasz danych do konta? Nie panikuj! Podpowiemy Ci, jak odzyskać konto na FB bez maila i telefonu.

Jak odzyskać dostęp do FB, gdy nie pamiętasz danych logowania?

Dawno nie zaglądałeś na Facebooka i teraz nie pamiętasz, na jakie dane zostało założone konto na tym serwisie społecznościowym? Kiedy zastanawiasz się, jak odzyskać konto na FB bez maila i telefonu, nie musisz popadać we frustrację. Jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia, jednak wymaga nieco wysiłku.

Jednym ze sposobów jest wykorzystanie przeglądarki do odzyskiwania hasła na FB. Jeśli korzystasz z konta Mozilla Firefox, to w prawym górnym rogu znajduje się ikonka trzech poziomych pasków (tzw. ikonka hamburgera). Po jej kliknięciu rozwija się menu, z którego należy wybrać opcję Hasła. Następnie w okienku Szukaj danych logowania wpisz nazwę Facebook i naciśnij Enter. Wtedy wyświetlą Ci się dane do konta na FB — czyli adres e-mail i wykropkowane hasło. Jeśli chcesz podejrzeć, jakie hasło jest przyporządkowane do Twojego konta na tym serwisie, kliknij ikonkę oka. Teraz możesz zalogować się do Facebooka.

Jak odzyskać konto na FB bez maila i telefonu?

Nie panikuj nawet wtedy, gdy nie pamiętasz danych do maila, na który zostało założone konto na Facebooku i nie wiesz, czy aktualnie używany przez Ciebie numer telefonu jest tym udostępnionym serwisowi. Jak odzyskać konto na FB bez maila? Możesz zalogować się do Facebooka poprzez imię i nazwisko lub nazwę użytkownika. Wystarczy, że skorzystasz z opcji Znajdź konto i wpiszesz w wyświetlonym polu potrzebne dane.

Nawet jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy użytkownika, warto wypróbować tę opcję odzyskiwania konta na FB, ponieważ serwis spróbuje dopasować potencjalne konta do podanej przez Ciebie nazwy. Zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój profil znajdzie się na liście wyświetlonych kont użytkowników. Ta opcja sprawdzi się, gdy pamiętasz hasło do profilu.

Jak odzyskać hasło do FB?

Kiedy zapomniałeś hasła do Facebooku, możesz skorzystać z opcji: Nie pamiętam hasła lub Nie pamiętam nazwy konta. Zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie trzeba będzie podać adres e-mail, na który zostanie wysłany kod umożliwiający Ci zmianę hasła do logowania. Jednak w tym przypadku musisz pamiętać nazwę swojego maila i połączone z nim hasło.

Inną opcją jest użycie numeru telefonu do odzyskiwania haseł z FB. Warunek stanowi połączenie konta na Facebooku z numerem telefonu. Wtedy kod weryfikacyjny zostanie przesłany w wiadomości SMS.

Dużym ułatwieniem dla osoby, która próbuje odzyskać dostęp do konta na Facebooku, może być fakt, że tylko część adresu e-mail lub numeru telefonu jest zakryta gwiazdami. Odzyskiwanie konta do FB poprzez nazwę użytkownika często zawiera zdjęcie profilowe, co również pozwoli zidentyfikować konto.

2 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.