Jak skutecznie poderwać dziewczynę z klasy?

Chłopiec całuje dziewczynę

Szkoła to nie tylko miejsce nauki i zdobywania wiedzy. To właśnie w niej zazwyczaj nawiązujemy pierwsze poważne przyjaźnie, nierzadko i również nastoletnie związki, które są w stanie przetrwać dłuższy czas lub kończą się równie szybko, jak się zaczęły. Bywa, że podoba nam się właśnie koleżanka z klasy i to ją chcielibyśmy widzieć u swojego boku. Jak zatem zabrać się za skuteczne zachęcenie jej do siebie? Oto kilka przydatnych wskazówek.

Zainteresuj ją i wyróżnij się z tłumu

Aby dziewczyna zwróciła uwagę na chłopaka, który był jej dotąd obojętny, musi on się czymś wyróżnić i znaleźć sposób, aby ją sobą zainteresować, dlatego podstawa udanego podrywu leży właśnie w pracy nad samym sobą. Zadbaj o swój wygląd: ubiór, czyste buty, włosy, paznokcie – kobiety zwracają uwagę na szczegóły.

zobacz także:  Czy można poznać samego siebie? Jak to zrobić?

Jeżeli masz jakieś ciekawe zainteresowania lub jesteś w czymś dobry, pochwal się. Nie chodzi oczywiście o to, żeby nagabywać inne osoby i częstować je na siłę informacjami o swojej wspaniałości. Wystarczy jednak, że wspomnimy o danym hobby w zupełnie przypadkowej rozmowie. Jeśli z kolei żadnych interesujących zainteresowań nie mamy, warto poszukać czegoś, co sprawiłoby nam przyjemność, a jednocześnie wpłynęło pozytywnie na ocenę naszej osoby.

Poznaj jej hobby i zainteresowania

Zdobywając informacje na temat tego, czym interesuje się koleżanka z klasy, jakie jest jej hobby, które książki i filmy lubi i czy chodzi na jakieś zajęcia pozalekcyjne, wiadomości te wykorzystać możemy we wspólnej rozmowie lub przy jej nawiązywaniu.

zobacz także:  Rodzaje biletomatów - jakie możesz spotkać na dworcach czy przystankach

Łatwiej będzie nam poruszyć dany temat, kiedy będziemy pewni, że daną dziewczynę on interesuje. Wiedząc więcej o swojej wybrance, nie dajmy się jednak wplątać w pułapkę całkowitej rezygnacji z własnego hobby na rzecz jej zainteresowań. Pozostańmy sobą, bo kobieta prędzej czy później wyczuje, że udajemy i efekt końcowy może być odwrotny do tego, jakiego się spodziewamy.

Para trzyma się za ręce

Nawiąż z nią kontakt

Jeżeli nie mamy zamiaru zdradzać od razu swoich uczuć, a początkowo wybadać jedynie dziewczynę, czy byłaby skora się nami zainteresować, warto nawiązać z nią jakąś nić porozumienia. Niech nas zauważy, rozmawia z nami, sama inicjuje kontakt.

Kiedy już się do siebie zbliżymy i relacje utrzymywać będą się na stopie koleżeńskiej, warto wysyłać pojedyncze sygnały, że się daną dziewczyną interesujemy. Zaprośmy ją do kina, na spacer, pomagajmy jej, jeżeli potrzebuje naszej pomocy, nie przesadzajmy jednak z nadmiernym zainteresowaniem, bo to może ją łatwo odstraszyć.

zobacz także:  Jak leczyć grypę żołądkową?

Nie bądź nachalny i nie narzucaj się

Pamiętajmy, że obojętnie jak potoczą się nasze losy, koleżankę z klasy widywać będziemy aż do zakończenia danej szkoły. Jeżeli zatem czymś jej podpadniemy, nasz podryw będzie zbyt nachalny i wymarzona dziewczyna straci nami zainteresowanie lub wręcz zupełnie się od nas odsunie, będziemy musieli z tym żyć i znosić jej widok przez następne kilka lat.

Z tego też powodu, lepiej zanadto się nie spieszyć, wybadać sytuację, dowiedzieć, czy nie ma już chłopaka lub czy ktoś jej się nie podoba i wziąć wszystkie te kwestie pod uwagę.

2 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.