Sprawdzone kremy pod oczy do codziennego użytku

Sprawdzone kremy pod oczy do codziennego użytku

Mówi się, że oczy odzwierciedlają wszystko, co siedzi w głowie człowieka. To prawda – w oczach widoczne są wszystkie emocje, obawy i strach, ale też radość i podekscytowanie. Skóra wokół nich jest bardzo delikatna – tracąc sprężystość wraz z wiekiem, staje się coraz bardziej podatna na proces starzenia. Oznaki starzenia widoczne na skórze twarzy to przede wszystkim zmarszczki, ale też zwiotczała skóra powiek i okolic pod oczami. Wszystkie te czynniki optycznie dodają twarzy lat i sprawiają, że skóra traci blask i wydaje się zmęczona, dlatego jej pielęgnacja jest szczególnie ważna zwłaszcza w wieku dojrzałym. Wybór najlepszego kremu pod oczy może spowolnić i znacznie ograniczyć proces starzenia. Jeśli zależy ci na osiągnięciu spektakularnych efektów, sięgnij po krem pod oczy Revitalift Laser X3.

Potrzeby cery dojrzałej

Wymagania cery dojrzałej znacznie różnią się od tych, jakie stawia cera młodzieńcza czy młoda. Przede wszystkim, cera dojrzała wymaga wzmożonego nawilżenia – wszystko to za sprawą stopniowej utraty naturalnego kwasu hialuronowego z głębszych warstw naskórka. Jego funkcja to, oprócz utrzymywania odpowiedniego nawodnienia, wypełnianie skóry – kiedy zaczyna go brakować, skóra w niektórych miejscach zapada się i tak powstają zmarszczki. Dojrzała cera potrzebuje więc odpowiedniego wzmocnienia i ochrony przed wiotczeniem. Na takie zmiany najbardziej narażone są obszary, w których skóra jest cienka – okolice pod oczami to jeden z nich. O ich pielęgnację warto zadbać jednak dużo wcześniej przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia.

Należy pamiętać o zasadzie, że skóra sucha i wrażliwa starzeje się znacznie szybciej niż tłusta, normalna czy mieszana, a jej przesuszenie potęguje ten stan, dlatego odpowiednie nawilżenie może wiele zmienić. Jednym z kosmetyków, które pozwolą na osiągnięcie idealnej kondycji skóry, jest krem pod oczy Revitalift Laser X3 https://www.lorealparis.pl/produkty/pielegnacja-skory/krem-pod-oczy/revitalift-laser-x3-pielegnacja-anti-age-pod-oczy/.

Krem pod oczy Revitalift Laser X3 – czy warto go mieć?

Ten krem to propozycja marki L’Oreal Paris. Jest to kosmetyk typu anti-age, który ma za zadanie redukować i spowalniać powstawanie oznak starzenia. Sekretem działania tej receptury jest zawartość opatentowanej przez markę cząsteczki pro-xylan 3 proc. w połączeniu z wysoko stężonym kwasem hialuronowym. Ma działać w trzech wymiarach: po pierwsze, wypełniać skórę i redukować zmarszczki. Po drugie, redukować opuchliznę pod oczami i w okolicach kącików oczu. Po trzecie, krem pod oczy Revitalift Laser X3 ma napinać skórę i redukować uczucie nieprzyjemnego dyskomfortu i ściągnięcia, na które narażona jest skóra bardzo sucha. Przemyślana receptura i nowocześnie wyglądające opakowanie produktu dają wrażenie kosmetyku luksusowego, który w rzeczywistości dostać można za naprawdę niewysoką cenę, co świadczy o rewolucyjności tej propozycji L’Oreal Paris.

Artykuł zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.