Akcesoria dla dzieci i rodziców w niebanalnej formie wyszukane na Mamissima, Cały dla mamy, MamaGama

akcesoria dla dziecka

Każdy rodzic wie, jak niezastąpione przy opiece nad dzieckiem są liczne akcesoria. Jednak dzisiaj nie liczy się tylko to, by rzecz była funkcjonalna, ale i oryginalna – zaskakiwała formą. Z artykułu dowiesz się, jakie wyjątkowe akcesoria dla dzieci dostać można w sklepach Mamissima, Cały dla mamy i MamaGama.

Niebanalne akcesoria dla dzieci

Nawet jeśli wydaje nam się, że już wszystko widzieliśmy, szybko możemy zostać wyprowadzeni z błędu. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej wymyślnych przedmiotów. Nawet akcesoria dla dzieci mogą nas zaskoczyć formą, przykłady: https://www.mamissima.pl/akcesoria_dla_dzieci.html. Chociażby śliniak nie musi być już tylko i wyłącznie kawałkiem materiału – może zostać wykonany z gumy i mieć kształt głowy zwierzaka. Takie przedmioty marki Skip Hop znajdziemy w sklepie Mamissima. Więcej niebanalnych przykładów akcesoriów znajdziesz poniżej.

logo skle mamissima

Akcesoria dla dzieci z oferty Mamissima

W sklepie Mamissima oprócz wspomnianych śliniaków w kształcie głowy małpki, czy pieska można znaleźć także plecaki z tej serii – mają doszyte uszy i noski. Takiemu nie oprze się żadne dziecko. Interesujące są również lunch boxy marki Rex – stylizowane na retro mają świetny design, ale są również bardzo funkcjonalne.

Świetne w swojej formie są także ręczniki-poncho z kapturem. Pozwalają dokładnie okryć dziecko po kąpieli. Uroczo prezentuje się model w kształcie smoka, czy krowy.

W łazience zachwycić może organizer na zabawki w kształcie wieloryba lub żaby, czy też bardzo funkcjonalne siedzisko kąpielowe dla dzieci.

W sklepie Mamissima znajdziemy również bardzo oryginalne suszarki do butelek marki Beaba i pojemniki na mleko w proszku.

 

logo sklep cały dla mamy

 

Sklep Cały dla Mamy i oferowane akcesoria

Także w ofercie sklepu internetowego Cały dla Mamy znajdziemy akcesoria dla dziecka i rodzica, które zachwycają swoją formą, są oryginalne i niesztampowe. Sprawdzają się do różnego rodzaju aktywności: karmienia, przewijania, mycia.

Fantastyczna jest wanienka w kształcie wieloryba, a także pojemnik, który umożliwia mycie główki dziecka, który również stylizowany jest na to zwierzę. Świetnie prezentuje się też organizer kąpielowy – mors.

Rodzicom przyda się suszarka do butelek i smoczków w kształcie trawy. Okazuje się, że kupić można nie tylko kubek-niekapek, ale i kubek-niewysypek w kształcie zwierzaka, do którego można dawać dziecku przekąski.

Dla starszych dzieci do jedzenia przydadzą się silikonowe maty z talerzykami. Dzięki ich zintegrowaniu można zabezpieczyć stół przed zabrudzeniem. Świetny jest także gumowy śliniak z kieszonką.

W samochodzie sprawdzi się lusterko samochodowe, dzięki któremu możemy widzieć, co robi dziecko w foteliku, gdy ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy. Warto pomyśleć również o wesołych zagłówkach z motywami zwierzęcymi. Podniosą dziecku komfort podczas jazdy.

logo sklep Mamagama

Akcesoria dla dzieci dostępne na mamagama.pl

Wśród akcesoriów do pielęgnacji na mamagama.pl na pierwszy plan wysuwa się termometr pokojowy w kształcie jajka, dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Także daszek kąpielowy z barwnymi naklejkami, czy pojemnik na szczoteczkę i pastę do zębów, przypominający potwora, będą w łazience miło widziane przez milusińskich.

Ząbkującemu maluchowi ulgę przynieść może gryzak w kształcie żyrafy, który występuje w kilku wersjach. Bardzo interesująca jest również butelka dla niemowląt z dozownikiem. Warto pomyśleć także o gryzaku z nakładką do podawania pokarmów. Jeśli nie chcemy mocno nabrudzić podczas karmienia zupką – można postawić na łyżeczkę z dozownikiem.

W kwestii karmienia na uwagę zasługuje taki gadżet, jak mini mikser do mleka i kaszki, czy ekspres. Jeśli chcemy przygotowywać dziecku przekąski do jedzenia poza domem, przyda się Fill’n Squeeze – urządzenie do napełniania woreczków przecierami z owoców i warzyw.

Jak widać – jest w czym wybierać, a przecież oferta sklepów jest znacznie bogatsza. Warto wejść na ich strony i zobaczyć, jakie jeszcze akcesoria dla dzieci można na nich dostać.

2 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.