Jak poderwać starszego faceta czyli w poszukiwaniu dojrzałego uczucia

Masz już dość niedojrzałych emocjonalnie mężczyzn, którzy zamiast spędzać czas z Tobą wolą rozrywkę z kolegami przy piwie? Nie martw się, nie jesteś sama w swoich odczuciach. Wiele kobiet poszukuje starszej od siebie drugiej połówki. Przeczytaj, co powinnaś zrobić, by poderwać dojrzałego mężczyznę i na jakie pułapki powinnaś uważać.

Szukaj i sprawdzaj

Pierwszą rzeczą jaką możesz zrobić jest poszukanie miejsc gdzie spotkasz owego starszego od siebie księcia z bajki. Na pewno nie będą to kluby studenckie i puby. Dojrzali mężczyźni gustują w klubach fitness (pracują przecież nad utrzymaniem nienagannej formy), restauracjach czy imprezach kulturalnych. Sprawdź jednak czy poznany mężczyzna nie ma już żony. Wielu z nich lubi utrzymywać, że jest kawalerem. Tobie niekoniecznie musi to odpowiadać – nie chcesz przecież być tą wiecznie ukrywającą się kobietą i w dodatku niszczącą życie innej kobiecie.

zobacz także:  Firmy geotechniczne w Polsce i na świecie

Podzielaj jego pasje

Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, ponieważ dzieli Was przepaść pokoleniowa. On może mieć swoje (dla Ciebie bardzo nie na czasie) pasje, słuchać innej muzyki lub preferować inne filmy. Powinnaś umieć wejść w jego świat, pokonując różnice i starając się zgłębić tematy, które go interesują. Bardzo ważne jest, abyście znaleźli wspólną płaszczyznę porozumiewania się, bo bez tego nasze starania na niewiele się zdadzą.

Para filmowych amantów

Przygotuj się na dojrzałe uczucie

Starszy mężczyzna nie będzie wiedział czy odpowiada Ci taki związek, więc powinnaś zasugerować mu swoje uczucia. Dla dojrzałych facetów fakt, że podobają się młodszej kobiecie jest bardzo pochlebiający. Powinnaś obserwować reakcje swojego wybranka, to, jak na ciebie patrzy, jak daleko zamierza posunąć się w planach wobec ciebie. Owszem, uczucie, którym Cię obdarzy będzie z pewnością o wiele bardziej emocjonalnie rozwinięte niż u Twoich rówieśników, ale przyspieszone działanie również może o tym świadczyć – pomyśl zatem czy jesteś gotowa na każdy krok.

zobacz także:  Jak wybrać stomatologa, gabinet gdy myślimy o wstawieniu implantów zębowych?

Uwodź go z klasą

Tradycyjne sztuczki mogą okazać się zbyt prowokujące, dlatego powinnaś użyć naturalnego wdzięku i sexappealu. Twój przyszły partner z pewnością doceni delikatną woń perfum, przelotny dotyk czy powabny uśmiech. Nie eksperymentuj zbyt długo z ubiorem i makijażem – pokaż mu swoje prawdziwe (lekko tylko upiększone) oblicze. Starsi mężczyźni poszukują w kobietach ciepła i zmysłowości, a nie wyszukanych pozorów.

Kobieta w czerwonej sukni z boa

Dotrzymuj mu kroku

Niektórzy mężczyźni uważają, że kobieta powinna być dla nich partnerką w każdej dziedzinie życia. Wykaż się zatem dojrzałością i eksponuj te cechy swojego charakteru, które o niej świadczą. Możesz pokazać się na przykład jako osoba samodzielna w podejmowaniu decyzji, nie lubiąca ryzyka. Obserwuj swojego wybranka i zastanów się jakie zachowania bardziej mu się podobają – czy wymaga od Ciebie beztroski by poczuć się młodziej, czy szuka po prostu młodszej towarzyszki o bogatym życiu emocjonalnym.

zobacz także:  Rodzaje biletomatów - jakie możesz spotkać na dworcach czy przystankach

Niezależnie od powodów, które Tobą kierują, decydując się na poderwanie starszego mężczyzny, powinnaś starać się dokładnie obserwować reakcje swojego wybranka – tylko w ten sposób poznasz jego upodobania i łatwiej będzie Ci dostosować się do jego wyobrażeń na temat idealnej partnerki.

4 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.