Najciekawsze możliwości drukowania zdjęć

Drukarka podczas pracy

W dobie tak bardzo rozpowszechnionej fotografii cyfrowej, niemal każdy z nas posiada na dysku swojego komputera serię zdjęć, będących cudownym wspomnieniem wakacji, rodzinnych uroczystości czy też zwykłych dni, które mieliśmy ochotę zachować w pamięci. Można by pomyśleć, że przy tak dogodnym sposobie ich przeglądania, nikt już nie decyduje się na ich wywoływanie, jednak nic bardziej mylnego.

Wciąż pragniemy mieć najlepsze ze swoich fotografii na papierze, a możliwość ta wcale nie zaginęła wraz z duchem czasu, wręcz przeciwnie – stale ewoluuje dzięki nowoczesnym laboratoriom fotograficznym, które oferują nam wiele wspaniałych i niecodziennych form wydruku naszych odbitek. Jakie ciekawe możliwości mamy do wyboru?

Odbitki na piance

Posiłkując się różnymi możliwościami drukowania zdjęć w laboratorium Vertis, widzimy, że do niezwykle ciekawych, choć wciąż dosyć standardowych opcji zaliczają się odbitki naklejane na piankę poliuretanową. Pianka ta ma około 3-5 mm grubości i pokryta jest kartonem, który dodatkowo ją zabezpiecza. Znajdujące się na niej fotografie posłużą jako świetna dekoracja wnętrz i zastąpią standardową ramkę czy też antyramę.

Niecodzienny obraz

Zdjęcia możemy dziś również wydrukować w wielkim formacie i powiesić je na ścianie niczym obraz. Dobre laboratoria proponują nam świetne jakościowo papiery, zarówno te, które kojarzymy z odbitek drukowanych w typowych rozmiarach, jak i prawdziwe bawełniane płótna, sprawiające wrażenie niezwykłych obrazów. Jest to coraz bardziej modna i popularna opcja ozdabiania ścian mieszkania, z której korzysta obecnie wiele osób.

Spersonalizowany kalendarz

Oprócz zwykłych odbitek wywołanych na różnych papierach i w najróżniejszych rozmiarach, mamy także możliwość zamówienia swojego własnego kalendarza. Opcji jest wiele, ponieważ postawić możemy zarówno na ten jednostronny, ozdobiony jednym z wybranych przez nas zdjęć, jak i 12-stronicowy, który urozmaici nam każdy miesiąc nowego roku. Wybór mamy również pomiędzy tym wiszącym a stojącym.

Fotokoszulka

Jeżeli pragniemy nosić naszą ulubioną fotografię zawsze przy sobie, nie musimy upychać jej już skrzętnie w portfelu. Wystarczy, że wydrukujemy ją na t-shircie, a wtedy nasze najlepsze ujęcie z wakacji, śmieszne miny przyjaciół, ukochana osoba lub śliczne dziecko będą z nami na co dzień, skutecznie poprawiając nam humor i sprawiając, że tak ozdobiona koszulka z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Kubek ze zdjęciem

Zdjęcie, które szczególnie przypadło nam do gustu umieścić możemy również na kubku. Herbata czy kawa pita z tak szczególnego naczynia z pewnością smakuje lepiej. Tak nietypowy kubek sprawdzi się również jako świetny prezent dla bliskich nam osób, które mogą być równocześnie doskonałym pomysłem na prezent.

Ciekawe gadżety

Oprócz wyżej wymienionych przedmiotów wiele laboratoriów, w zależności od konkretnej oferty, proponuje nam także kilka innych opcji. Może to być maskotka ubrana w koszulkę z naszym ulubionym zdjęciem, torba materiałowa przypominająca piękne chwile spędzone podczas zeszłorocznych wakacji, podkładka pod myszkę, która urozmaici nam pracę, czy też szklana kula śnieżna lub bombka, które pięknie wpiszą się w atmosferę świąt. Wybór mamy dziś naprawdę ogromny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.