Wanna ogrodowa – luksus za rozsądne pieniądze

Wanna ogrodowa - za ile

Posiadanie wanny ogrodowej przy naszym domu to coraz częstszy trend obserwowany wśród polskich rodzin. Za podjęciem decyzji o kupnie takiego urządzeniu przemawiają głównie korzyści zdrowotne, doskonała forma rozrywki, komfort, ale też zamiłowanie do gadżetów z górnej półki.

Co takiego jest w wannach ogrodowych, że ludzie decydują się na ten luksus za rozsądne pieniądze?

Pogoń za nowoczesnością

Wanny ogrodowe z pewnością należą do urządzeń, które ciągle są udoskonalane o jakieś nowoczesne rozwiązania. Nawet najbardziej wymagającego klienta przekona fakt, że w jego przyszłej wannie z hydromasażem zamontowany jest nawet system audio Bluewave. Do tego ma wbudowany Bluetooth, który umożliwi odtwarzanie ulubionej muzyki ze smartfona. Ponadto głośniki dające efekt surround, subwoofer, pilot. Wszystko na najwyższym poziomie, żeby o nic nie trzeba było się martwić.

Komfort przede wszystkim

Jak powszechnie wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Poza zadbaniem o wrażenia dźwiękowe, wanny ogrodowe Sundance (http://sundance.pl/jacuzzi-ogrodowe-co-warto-wiedziec/) mają wbudowane specjalne zagłówki, które pomogą nam w pełnym odprężeniu. Ponadto, w takim urządzeniu można zamontować specjalny mini wodospad, którego szum sprawi, że poczujemy się jak nad morzem. O wrażania wizualne natomiast zadbają reflektory, które podświetlają wodę, nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Tak wyposażona wanna po prostu na każdym zrobi wrażenie.

Jacuzzi w ogrodzie

Rozrywka dla każdego

Kto po pracy nie chciałby odpocząć w wannie z hydromasażem przy dźwiękach ulubionej muzyki i szumie wodospadu? Nie ma chyba takiej osoby, która mogłaby narzekać na taką formę odprężenia. Ale urządzenie to nie zostało zaprojektowane z myślą o singlach. W takiej wannie spokojnie można sobie urządzić sesję relaksacyjną ze znajomymi.

Pogawędki w tak luksusowym urządzeniu mogłyby trwać bez końca. Do tego, czemu nie umilić ich sobie butelką wina? Ale taka wanna to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Świetnie odnajdują się w nim też dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie. W dodatku są w nim całkowicie bezpieczne, a frajda, jaką mają z takiej rozrywki jest nieoceniona.

Urządzenie lecznicze

Wanna ogrodowa może być używana do aromaterapii, refleksologii i koloroterapii. Wszystko po to, żeby zadbać o nasze zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Poza wymienionymi terapiami, urządzenia te sprawdzają się dla osób starszych, które cierpią na bóle stawów i kości. Kąpiel w takiej wannie, dzięki wyporności wody, przynosi ulgę starszym ludziom. Ale nie tylko seniorzy doceniają walory tych urządzeń.

Również sportowcy, zwłaszcza po ciężkich treningach, lubią zregenerować obolałe mięśnie w ciepłej, masującej kąpieli. Co ciekawe, taka sesja obniża również poziom cukru we krwi, dlatego zalecana jest dla osób, które chorują na cukrzycę typu drugiego. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do posiadania takiego sprzętu w swoim ogrodzie?

1 comment

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.