Jak poznać fajnego chłopaka? 5 rad, dzięki którym już nie będziesz sama

Dziewczyna obejmuje chłopaka za szyje na tle popołudniowego słońca

Jesteś sfrustrowana po ostatnim spotkaniu z chłopakiem, ponieważ kolejna znajomość okazała się pomyłką? Wciąż słyszysz, że Twoje koleżanki wyjeżdżają na upojne weekendy ze swoimi drugimi połówkami, a Ty stale jesteś sama? Nie martw się, zasługujesz na to, by poznać fajnego faceta, takiego, który podzieli Twoje pasje i razem stworzycie udany duet. Przeczytaj, jak to zrobić.

1. Rozglądaj się

Jak mówi stare powiedzenie „pod latarnią najciemniej”, więc być może jest już ktoś, komu wpadłaś w oko, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Rozejrzyj się wśród swojego otoczenia i poobserwuj znajomych. „Porządnego” chłopaka nie znajdziesz jednak w pubie, na dyskotece czy w nocnym klubie. Zajrzyj zatem czasem do biblioteki, zaangażuj się w akcje charytatywne, idź na imprezę kulturalną. To są miejsca gdzie najprawdopodobniej będzie przebywał fajny chłopak, z daleka od rozwrzeszczanych rówieśników i ich alkoholowych imprez.

zobacz także:  Czy można poznać samego siebie? Jak to zrobić?

2. Zainteresuj go sobą

Żaden chłopak nie zwróci na Ciebie uwagi, jeśli będziesz ukrywała się w kącie i udawała, że Cię w ogóle nie ma. Podejdź do niego i zacznij rozmawiać, najlepiej po wcześniejszym przysłuchaniu się jego rozmowom. Możesz także postarać się zabłysnąć jakąś interesującą (własną!) myślą i ciekawymi poglądami.

Para całująca się na tle natury

3. Zastosuj kilka trików uwodzenia

Każdy mężczyzna z pewnością doceni Twoją mądrość i inteligencję, ale jeśli wizualnie nie przypadniesz mu do gustu, nic z tej znajomości nie wyjdzie. Stara sukienka, brak makijażu i nieuczesane włosy na pewno nie przyciągną do ciebie fajnego chłopaka. Popracuj więc nad sobą – idź do kosmetyczki, fryzjera, kup bardziej modny ciuch. To jednak nie wszystko, aby on zobaczył, że jesteś powabna i pociągająca, staraj się być seksowna i tajemnicza. Poślij mu od czasu do czasu uśmiech, przejdź obok roztaczając woń perfum, delikatnie muśnij jego dłoń swoją.

zobacz także:  Jak wybrać stomatologa, gabinet gdy myślimy o wstawieniu implantów zębowych?

4. Pamiętaj o zasadach

Nawet jeśli chłopak bardzo ci się podoba, nie okazuj mu tego od razu. Udawaj, że podchodzisz do tej znajomości z rezerwą i czekasz aż to on zrobi pierwszy krok. Jeśli od samego początku okażesz mu swoje uczucie, może się okazać, że on nie jest jeszcze emocjonalnie gotowy. Obserwując reakcje i zachowania chłopaka, poznasz nie tylko to, w jaki sposób radzi sobie z emocjami, ale także będzie Ci łatwiej dotrzeć do niego uczuciowo.

Chłopak i dziewczyna idą ścieżką

5. Spisz listę cech idealnego chłopaka

Aby znaleźć drugą połówkę, musisz dobrze zdawać sobie sprawę z tego, jakie masz oczekiwania. Czy wolisz realistę, czy może romantyka, wyważonego emocjonalnie mężczyznę, czy raczej tego o spontanicznych reakcjach? I najważniejsze, pomyśl o swoich zainteresowaniach. To ważne, aby ktoś je podzielał i żeby wspólnie spędzony czas nie był męczący dla żadnej ze stron.

zobacz także:  Jak poderwać starszego faceta czyli w poszukiwaniu dojrzałego uczucia

Nie szukaj na siłę, jeśli jesteś sama, być może w danym momencie Twojego życia ma się tak dziać. Czasem lepiej poczekać na naprawdę fajnego chłopaka niż zadowalać się byle kim. Być może to staromodne, ale swatanie nie jest także złym pomysłem. Kto bowiem lepiej wie czym się interesujesz i jaki masz gust niż Twoi najbliżsi? Pozwól im zadziałać jeśli mają chęć lub weź całkowicie sprawy w swoje ręce.

3 comments

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.